Lotgenotengroep Nabestaanden

Nabestaanden bijeenkomst voor iedereen die een geliefde aan kanker verloren heeft. Iedere 1e donderdag van de maand van 19.30 - 21.30 uur.

Heart pillows maken

Het maken van Heart Pillows, voor vrouwen die een borstkanker operatie hebben gehad, is ontzettend leuk en nuttig! 2e en 4e maandag van de maand van 10.30 tot 12.00 uur!

Lotgenotengroep Prostaatkanker

De lotgenotengroep prostaatkanker biedt een luisterend oor. “Geen mens die het hier niet begrijpt.” Iedere 2e dinsdag van de maand van 10.30 - 12.00 uur.

Themamiddag: Hormoontherapie bij borstkanker

Wijkcentrum Overdie van Maerlantstaat 8-10, Alkmaar, Nederland

Een van de mogelijke behandelingen bij borstkanker is hormoontherapie. Wat is hormonale therapie en hoe werkt het? Wat zijn de mogelijke bijwerkingen en hoe gaat u daarmee om?   Spreker: […]

Massage voor ontspanning

Elke woensdag helpen onze gecertificeerde vrijwilligers je graag met een lichaamsmassage die de spanning kan wegnemen! Bijdrage € 7,50

Yoga voor ontspanning

Op de oneven vrijdagen van 10.30-11.30 uur, worden de yogalessen gegeven in ’t Praethuys. Je leert hoe dit aan jou een positieve bijdrage kan leveren. Bijdrage € 5,00

Inschrijven voor

  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
×

CORONAMAATREGELEN

Beste gasten van ’t Praethuys,

  • ’t Praethuys is weer open.
  • We werken volgens de richtlijnen van het RIVM.
  • Handen wassen, geen handen schudden, proberen afstand te houden, ruimten ventileren.
  • De activiteiten en lotgenotenbijeenkomsten kunnen weer plaats vinden in onze huiskamer. Zie hiervoor ook onze activiteitenkalender.
  • Voor een kop koffie en een luisterend oor bent u altijd welkom op maandag- en woensdagmiddag of op donderdagochtend vanaf 10.00 uur. Ook kunt u een afspraak maken zodat u dan snel aan de beurt bent!