Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Zentangle (creatief tekenen)

23 september @ 10:30 - 12:00

Zentangle (creatief tekenen)

De workshop Zentangle is bedoeld voor iedereen die geraakt is door kanker, dus ook voor naasten. Tangle betekent knoop. Iedereen die een potlood kan vasthouden, kan een Zentangle maken. Door het maken van je eigen tangle kun je je creativiteit tot uitdrukking brengen. Het brengt de geest tot rust, vermindert stress en verbetert het concentratievermogen. Het lijkt ingewikkeld maar je hebt het zo geleerd en je maakt in een handomdraai je eigen kunstwerk.  Zentangle: elke vierde dinsdag van de maand van 10.30 tot 12.00 uur. Meld je wel even aan via info@praethuys.nl.Nu Inschrijven
De workshop Zentangle is bedoeld voor iedereen die geraakt is door kanker, dus ook voor naasten. Tangle betekent knoop. Iedereen die een potlood kan vasthouden, kan een Zentangle maken. Door het maken van je eigen tangle kun je je creativiteit tot uitdrukking brengen. Het brengt de geest tot rust, vermindert stress en verbetert het concentratievermogen. Het lijkt ingewikkeld maar je hebt het zo geleerd en je maakt in een handomdraai je eigen kunstwerk.  Zentangle: elke vierde dinsdag van de maand van 10.30 tot 12.00 uur. Meld je wel even aan via info@praethuys.nl.

Gegevens

Datum:
23 september
Tijd:
10:30 - 12:00
Series:
Evenement Categorieën:
,

Inschrijven voor

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Naam
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
×

CORONAMAATREGELEN

Beste gasten van ’t Praethuys,

  • ’t Praethuys is weer open.
  • We werken volgens de richtlijnen van het RIVM.
  • Handen wassen, geen handen schudden, proberen afstand te houden, ruimten ventileren.
  • De activiteiten en lotgenotenbijeenkomsten kunnen weer plaats vinden in onze huiskamer. Zie hiervoor ook onze activiteitenkalender.
  • Voor een kop koffie en een luisterend oor bent u altijd welkom op maandag- en woensdagmiddag of op donderdagochtend vanaf 10.00 uur. Ook kunt u een afspraak maken zodat u dan snel aan de beurt bent!